Meist

2014. aastal loodi BTA Insurance Company SE reorganiseerimise käigus ettevõte BTA Baltic Insurance Company AS, jagades ettevõtte geograafiliste äripiiride järgi: Baltimaad ja ülejäänud Euroopa.

BTA Baltic Insurance Company AS sai Finants- ja Kapitalituru Komisjonilt 10. juunil 2015 litsentsid kindlustusteenuste osutamiseks.

Käesoleva aasta 24. augustil sai juhtiv  kindlustusandja Euroopas, Vienna Insurance Group AG (VIG),  meie ettevõtte suuraktsionäriks. VIG omandas 90% BTA aktsiatest. 10% ettevõtte aktsiatest jäävad BTA praeguse aktsionäri - Balcia Insurance SE (kuni 01.11.2016 – BTA Insurance Company SE).Vienna Insurance Group AG on nii Austrias kui Kesk- ja Ida-Euroopas juhtiv kindlustuskontsern. Kindla kaubamärgi, 190 aasta pikkuse kindlustusalase kogemuse ja tugevate kliendisuhetega kontserni kuulub ligikaudu 50 kindlustusettevõtet 25-st riigist. VIG annab tööd umbes 23 000 inimesele ja on oma põhiturgudel kindel liider. Viini börsiindeksi ATX järgi on VIG kõrgeima hinnanguga kindlustuskontsern kõikide ettevõtete seas ning samuti ka Praha börsil.

14. juulil 2016 kinnitas rahvusvaheliselt tunnustatud reitinguagentuur Standard & Poor's taas kord Vienna Insurance Group AG-le hinnangu A+, stabiilse tuleviku väljavaatega ning väljastas uue hinnanguraporti 29. juulil 2016.